Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz Vlah #72698 üzenetére

    Értelek, Li-ion cellák, hangsúlyoznom kell ami tényleg eredeti és jó minőségű, nem robbanhat fel, ugyanis el van látva védelemmel, ami azt jelenti hogy ha túltöltöd sem robban, hanem van benne egy mechanikai védelem ami pont emiatt IS került bele.

    Szerintem kevered a polymerrel, na az veszélyes és robbanásra is hajlamos, de az is inkább sűrű füst után lángrakap, minthogy robbanjon, persze tud olyat is de nagyon szarul kell bánni velük hogy ilyen történjen.
    Akkor minden mobil robbanna meg lángra kapna, a több millió/milliárd mobilból van pár száz eset amikor ilyen történt, az is visszavezethető a uses error-ra kivétel mikor a gyártó cseszi el, lásd: samsung és szarul fejleszt/fejlesztet ki egy akkut.

    Én kicsit kételkedve fogadom hogy "sokáig velünk lesz" még pár évig biztosan de 2030után el fog tünni! (még sz a szerencse)
    Ha még mindenki itt lesz a forumon és élni fogunk 2030-as évben is akkor a fejemre olvashatjátok hogy hülyeséget írtam, addig meg be kell látnunk hogy egyre inkább teret veszít a Ni-Mh! meg úgy az egész AAA és AA is. :))

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Vlah #72698 üzenetére

    Oh, azok a régi szép idők... akkor még nem ment a fújás ha valaki márkás lámpát vett, és a fikázás sem, ha valaki olcsót. Örültünk, hogy van valami ami világít, ami jobban világít, mint egy "normál" áruházi elemlámpa, és azokat hasonlítgattuk össze. Mindenki megosztotta a tapasztalatát, és a többiek örültek neki, hogy olvastak olyanról, ami nekik (még) nincs.
    AA és AAA elemes részével teljesen egyetértek, hozzátenném, hogy egy elemes elemlámpa is sokkal használhatóbb fényt nyújt, mint a telefon vakuja.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák