Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz Lacerta #68323 üzenetére

    Ebbe belemehetünk, mert érdekel hogy te mit gondolsz erről. Nos vegyük az e-cigi-t ott pár másodpercig 20-30 esetenként 40 Amper is folyik, és azt mondod hogy 1 Amperes merítés / töltés nem normális használat az akkuknak? Mi az oka szerinted?
    Minden más elektronikai eszköz amikben 18650 es cella van jóformán többet vesznek ki belőlük mint 1 Amper pl.: akkus porszívó, akkus permetező, akkus fűnyíró, soroljam még? ezekre is kérek tőled cáfolatot.
    De mivel ez egy lámpás forum így illene a lámpákról beszélni, és az azokhoz passzoló 18650 cellákról. Én csak arról tudok ami nekem van, a convy s2+ is többet vesz fel turbó fokozatban mint 2Amper, bőven, a cella köszöni jól van, pedig én hajtom rendesen, mikor már olyan forró hogy kényelmetlen fogni a kis S2+ -t akkor vajon mit kap a cella?
    A másik convoy turbóban meg 8 Ampert vesz fel, igaz az most itt nem téma mert abban 26650 van.
    Szóval az én általam nagyon kedvelt és a lámpások körében is általánosságban írhatom hogy kedvelt Samsung 30Q adatlapja, csak neked, csak most:

    Ezen információk bírtokában szeretném ha tényleg leírnád, miért nem használ az 1 amperes töltés vagy merítés egy cellának, akár tesztekkel, link-el alátámasztva, mert előfordul hogy én valamit nagyon benézek! De hívok mindenkit hogy cáfoljon rám, mert túl nagy a pofám :DDD

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák