Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb.bocs

    őstag

    válasz ZozzV6 #65621 üzenetére

    nincs több kérdésem :D egy r.hadt lámpa :D és mit nem lehet vele :D stroboszkóp nagyon beteg :D kolléga szokott szivatni néha hogy villog :D remélem nem epilepsziás :D :D :D igazából az alapok tényleg elegek. azt vettem észre hogy nekem kb 18 fokosnak érzékelte a hőmérsékletet, rámértem külsővel, oylan 26 volt az :D átállítottam. egy dolgot nem ejtettél meg, hány fokra állítanád mikor kezdjen el visszavenni a fényerőből? :) nem tudtam miért ennyi ez a lámpa :D most már kezdem érteni, persze a dolgok 80%ának semmi értelme, de jó játék :D min maxot is fölösnek tartok állítani... nem ugrálósban használom majd ha valaha használom ,innentől fogva mind1 hány lépcsőben ugrik :D a hömérséklet hasznos, a gomb hasznos hogy hova gurik, az akksi szint is hasznos lehet... aztán kb ennyi :D a többivel max másokat szivatsz :D ja és a bekapcsolás is okos hogy milyen mósokon lehet bekapcsolni :) próbáltam telefonnal lekamerázni a strobót, konktrétan a videón nem látszik semmi :D befagyott, csak a gombnyomsát hallod, telefon korrigálta gondolom :D led szempontból mire számíthatok hány évig fog működni? :) ritkán fogom használni,jó ha van kategória :) köszönöm a segítséget és a hasznos videót ,megspóroltál egy rakás időt nekem.

Új hozzászólás Aktív témák