Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Gerasz #58110 üzenetére

    Szia!

    Ékeskedem Zozz tollával:
    https://lampamod.blog.hu/2018/08/25/milyen_fejlampat_vegyek_kulonbozo_arkategoriakban

    A fenti cikkben pont a középső árkategória hiányzik, amit te keresel, kicsit még részletezem ezért; a kérdés szerencsére egyre jobb, mert a budget fejlámpa kínálat erősödik.

    Árban az alja ugyebár a Boruit RJ-02.
    Aztán jön azEagle Eye X1R: 18350 és 18650 cső, mágneses, övcsipesz, nincs viszont fejpánt az árban, az további 1,5-2$.
    A következő lépcső a Sofirn SP1, kuponnal 14$, az enyém még fel sem adták (ma két hete rendeltem..), ha megjött nyilatkozom róla.
    Pánt a csomagban, OP refi, 1000lm. A Sofirn eloxálásra egyesek szoktak panaszkodni.

    Utána 20$ környékén ott van a Utorch H09 ill. a Convoy H1, de szerintem mindkettőnél jobb az EE-Sofirn páros. A specikben a(z) Utorch (hogy kell ezt kiejteni meg leírni, jutorcs vagy útorcs? ;) ) nagyon meggyőző, a firmware van csúnyén elszúrva, egy javított v2 tarolhatna szerintem. A Convoytól meg mindenki extrára számított, de simán csak jó, viszont nehéz, melegszik, és még töltés sincs. Lehetne ez jobb.

    Fölötte pedig a H03 jön, de az már 30$.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák