Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Gargouille #53342 üzenetére

    Sokan veszik még mindig egyetlen lámpának a C8-ast, mert arra gondolnak, hogy otthonra kelleni fog a 200 méter hatótáv. Sajnos. Aztán mikor a lakásban valamit meg akarnak keresni akkor meg megy a kamillázás, hogy bekapcsolja - megvakultam, pi*sába, alacsonyabb fokozatot kapcsolok, mindig nem látok semmit, mert az előbb megvakultam, de*zarafénye. Na ezért kell a holdfény közeli mód és kikapcsolt módmemória, illetve este ha bekapcsolja akkor tud közlekedni a lakásban vele, hogy nem lép lego-ba, ilyesmik, de nem borul nappali fénybe a szoba ahol alszik pl. a gyereke.
    Nem szeretem aki így választ lámpát, de sokan vannak, szóval meg kell próbálni Nekik a legjobbat, leginkább használhatóbbat adni.

    Nekem az Astrolux turbó módja az egy kattintásos visszakapcsolással nagyon bejön. Tavaly éjjel az Alpokban igen távoli dolgokat is meg tudtunk vele nézni, idén meg is kaptam, hogy nem hoztam csak ilyen kis vackokat. Jó, leültek a kis S2R baton 2 fényétől is, de tavaly tényleg odapetéztek mikor toltam egy turbót és olyan messzire világított az Astrolux C8, hogy nem tudtuk megmondani, hogy mi az ott, csak láttuk, hogy ott van egy épület a fénycsóva másik végén :DDD

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák