Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz FBLLMAG #49674 üzenetére

    Köszönöm az észrevételt, ezekre reagálok is:
    "Az igaz, hogy a TURBO fokozat elég gyorsan visszavesz, de a pillanatnyi TURBO segítségével újra erősebb fényt kapunk."
    Ez igaz, de ha a hővédelem bekapcsol, akkor nem csak a turbó fokozatot nem fogod elérni, de rövid időre még a magas fokozatba sem fog visszaengedni. Azt tapasztaltam, hogy hővédelemmel karöltve szépen elvan hosszú időn keresztül is a magas fokozatban, ha kapcsolgatod a turbót akkor viszont megszívathat azzal, hogy nem enged magas fokozatba sem. Ilyenkor kell neki egy fél-egy perc, mire visszahűl annyira, hogy menjen újra a magas mód.

    "A nyugalmi áramfelvétel csak akkor lenne zavaró, ha hosszabb ideig használat nélkül hever a fiókban."
    Ha az átlag felhasználót rá tudnám venni, hogy akku/elem nélkül tárolja a lámpát már jó lenne. De szerintem nem ez a jellemző. Pont nekik okozhat gondot, ha elteszi és mikor előveszi nem működik. A cikkben írtam, hogy bárhol lazítod meg azonnal megszakítod az áramkört. Kíváncsi lennék, hogy hányan tennék ezt a fél mozdulatot is meg annak érdekében, hogy ne fogyasszon a lámpájuk.

    "A 0,5 A -es töltés megszokható."
    Ez igaz, de pont a fentiek miatt lenne ideálisabb valami gyors töltő, mert az egyszeri ember ha lemeríti állásban de kellene a lámpa neki gyorsan akkor az lenne a legjobb, ha gyorsan tudna áramot varázsolni bele, úgy 70%-ig érezhetően gyorsabban töltené egy erősebb töltő.

    Egyébként jó lámpa, annak ellenére, hogy vannak apróságok amik beárnyalják az összképet. Mondjuk van egy ára, én 50$ körül vettem fél éve. A 60$ még elmegy, de az a 100$ :Y

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák