Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam7027

    csendes tag

    válasz ks52 #47822 üzenetére

    Nekem is csak Nichia 219-es leddel van, kb. fele-fele arányban 219B és 219C.

    Tapasztalatom szerint az S41-hez válogatott ledek kevésbé pontosan vannak árnyalatra szelektálva.

    A 219B-s ledekkel szerelt fejek (amiket érdekes módon néha még becsempésztek a csomagomba akkor is, ha 219C-t rendeltem - legalábbis kora tavasszal még kaptam 219B-t is) azon belül, hogy 90 CRI-sek, szinte csak enyhe lilás rózsaszínes beütéssel világítanak.

    A 219C-sekből jött már olyan nekem, ami hasonlóan rózsaszínes lilás volt, de mintha a cián/középkék színeket kicsit visszafogottabban adta volna, de olyan is volt, ami meg pont enyhén ciános beütésű volt. A harmadik pedig enyhe sárgászöld dominanciával bírt.

    Én most egyébként azon gondolkozok, hogy Jaxman E2L hostot 10510-es csíkozott Carclo optikával rakok össze, és abból lesz egy (vagy több) biciklilámpám.

    (Más téma: a Yajiamei boltban az AliExpressen van 5 fokos clear optika is S2+ Convoyhoz, csak ahhoz XP-L, vagy hasonló 3535-ös led kell...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák