Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz Teasüti #46505 üzenetére

    A H03-nak van töltős változata, H03R néven. Ez még drágább kicsit, mint a sima változat, de USB-ről tölthető, saját kábellel, mágneses csatlakozón keresztül.

    Nagyon jó a Rofis R1/R2/R3 is, de árban valszeg nem fog tetszeni.

    Esetleg Imalent HR20, az mikro usb csatis, és adnak hozzá egy 18650 akkut. Ebben az a különleges, hogy fokozatmentesen szabályozható a fényereje egy tárcsával. Néha beakciózzák 30 dollár alá.

    Ha nagyon picit akarsz, akkor Manker E02. Nem töltős, aaa elemmel / akkuval megy. Vészlámpának tökéletes.

  • Ra3

    őstag

    válasz Teasüti #46505 üzenetére

    Szerintem ha csak arra kell hogy ne kelljen vakoskodni az út szélén akkor én ezt javaslom első körben.
    Annyira olcsó hogy egyszerűen nem tétel, 3 AAA elemmel megy, és elfogadható minőségű, valamennyire még cseppálló is, a fénye szerintem sok esetben bőven elég, és normális a színhőmérsélete is.
    Annyi hogy vannak piros ledek is az elején és nem jegyzi meg az utolsó fokozatot, ezért mindig át kell léptetni, emiatt többször is meg kell nyomni mondjuk lekapcsoláshoz.

    Van itthon Skilhunt H03, Xtar Warboy, Skilhunt H02R, és Boruit RJ-02 is, szóval van összehasonlítási alapom, és sokszor ezt veszem elő, mert lakásban, szerelgetni, kocsi körül bőven elég a fénye, kültéren nyilván nem tud annyit mint a nagyok de még ott is értékelhető a tudása.

    Esett már le többször is eddig azt is bírja, volt hogy elfelejtettem hogy a fejemen van, és sapkával együtt lekaptam, repült, szétesett, de összerakás után ment tovább, semmi nem törött rajta.
    A dőlésszög állító klippek is bírják, pedig már fél éve gyepálom.

    Ha mégse jön be akkor lehet a drágább kategóriában is nézelődni, de sokszor ezek a nagyobb 1000lm környéki lámpák egyeltalán nincsenek kihasználva.

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Új hozzászólás Aktív témák