Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz ZozzV6 #26733 üzenetére

    Itthon egy Olight S2, meg egy Trustfire C8 XPG-R5 leddel-as lámpa van idáig. Első 500 lumen körül, második 250-300. Olyan lámpa kellene, ami fizikailag kicsit nagyobb, mint a C8, és a képe a C8 és az Olight S2 között van. Mindenféle képen 18650-es cellát használjon, annyi van belőle itthon, mint égen a csillag, 26650-es cellába és töltőbe nem akarok pluszba invesztálni, még egy kacat itthon.
    Árban a 30 dollár is már nagyon plafon, szóval feljebb nem akarok menni. A Convoy L6 batár nagy, a Klarus G30 meg nagyon drága (én 97 dollárért láttam GB-n). Plusz ezek lényegesen erősebb lámpák, 1000 lumen környéke bőven elég volna.
    Kis háttérinfó. Az Olight S2-őt használom a mindennapokban, pánttal tökéletes fejlámpa, gyakorlatilag EDC-ként mindig nálam van a táskámban. A C8 volt az első lámpa, már ütött-kopott szegény, de kapott hideget-meleget. Most a bringán figyel, éjszakai bringázásra kivilágítatlan közúton bőven elég. Mivel mind a kettő úgymond le van foglalva, ezért kellene itthonra egy mindenes lámpa, és akkor nem kell a bringáról állandóan leszedegetni vagy a táska mélyéről előkotorni az Olight-ot. Plusz ha esetleg én nem vagyok otthon, mert elmentem este bringázni, akkor nincs otthon egy zseblámpa sem, ez pedig nem állapot. :D

    Szóval inkább a kérésem a következő:
    - a Convoy X3 megüt-e egy általánosan jónak mondható minőséget?
    - ajánljátok-e egyébként a típust?
    - 27 dollárért milyen árban van?
    - ezért az árért tudtok-e hasonló alternatívát mondani?

    Köszi szépen előre is a választ!

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák