Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz ottobacsi #21738 üzenetére

    Általában ezek a ledek legyen az T6 vagy U2 a szembejövőnek sosem tetszik, mert elég magas a színhőmérséklete. :D Nekem a 3000 forintos Velotech Cree lámpám amiben elméletileg szintén ilyen led van (hogy T6 vagy U2 azt nem tudom) ugyanúgy beszól a szembejövő hogy vegyem lejjebb a fényerőt, pedig ez fényerőben csak a Solarstorm 40%-át hozza a tesztem alapján, olyan 700 lumen lehet, de 3W volt ráírva a csomagolásra. Nem rossz lámpa ez sem, de itt pesten amikor bevilágít kicsit az utcai sárgás fény, nem tudom eldönteni egy folthoz közeledve hogy az kátyú vagy csak egy tárgy árnyéka a földön és mivel én országútin megyek sokszor 40 közeli tempóval, kevesebb a reakció idő ezt eldönteni. :) Ezért is kell mindenképpen nagy hatótávolságú lámpa ami messzire szór, plusz hogy azért oldal irányba is szórja a fényt, ne csak kis szögben. Még megvárom az egyik fórumtag küld este képeket a Convoy S2+ lámpáról milyen fénye van, aztán eldöntöm holnapra hogy mit veszek. :) De most már bizony ott tartok hogy 4 versenyző is van, az előttem szóló is elég meggyőző lámpát linkelt. :D

    Amúgy amit linkeltél tartót, olyan nekem is van, itt porosodik mert nem vált be, mivel egy méretesebb kátyúba belerohantam még úgy 1 éve mikor a Velotech előtt egy gagyibb lámpám volt, ezzel a tartóval, és olyan szépen kiesett a lámpa hogy pár métert meg is előzte a biciklimet. Csak azt láttam hogy elrepül a tartóból aztán darabokra is esett. Szóval én inkább zárt tartót vennék ha a Convoyra esik a választásom, mondjuk ezt: Tartó. :)

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák