Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz stellaz #70969 üzenetére

    Az említett Nitecore EA21 piros fénye elég gyenge. Kb 0,5 lm. Van pár fejlámpám, amelyek sokkal használhatóbb piros fénnyel rendelkeznek. Valamint piros / zöld filtereim is vannak. Ezekkel sokkal jobban látok. A Nitecore EA21 piros fénye inkább beltérben használható, hogy ne ébresszek fel senkit, semmit. Pirosat villogtatva, nem vakítom a söfőrt, mégis látja, hogy ott vagyok az út mellett. Még ritkább piros villogtatás a lámpa lhelyzetét jelöli. Nekem fehér diffúzoraim is vannak ehhez a lámpámhoz. Így lámpásnak is használható, valamint beltérben is megvan a szórt fény. A lámpa teljesítménye nem égeti szét a diffúzorokat, filterek. Kinti használatban a magas fokozat is tud stabil 5000 cd -át, és a 20 perces turbó fokozat még erősebb. Jó akkukkal még a Maglite 2AA MINI PRO+ fényerejét is túlszárnyalja (több mint ami a dobozán szerepel). Ha már az adatoknál járunk, az alacsony fokozatra írt 10 óra sem felel meg a valóságnak. Fehér ENELOOP akkukkal 16 órát bírt (a fekete ENELOOP akkukkal a 20 óra is meglehet).

    Nekem a Nitecore MT21A és MT20A testvére is megvan. Valamint a 4x AA -s EA41 és EA42 is. Régebben az EA45S is megvolt, de ez már túl szűken világított számomra (pedig a mérete tetszett). ;)

Új hozzászólás Aktív témák