Új hozzászólás Aktív témák

  • #07813632

    törölt tag

    válasz WestBam #52681 üzenetére

    Persze, hogy nem fér bele hiszen nem azt kapja az ember, amit rendelt. A kis kekeckedés alatt, ami nekem belefér, olyan próbálkozásokra gondoltam mint. Pl. Mielőtt visszafizetik vagy másikat küldenek, az elküldött termék árának egy részének a megtérítésével próbálkoznak, vagy mondjuk azt mondják, hogy ok hibáztunk bocs fél áron küldjük amit eredetileg akartál. Vagy pl. Küldenek a hibás lámpába drivert vagy ledet azt old meg. Hátha elfogadod. Aztán ha nem akkor fullrefund persze vagy újraküldés. Előfordulhat, hogy hibáznak, vagy hibás a termék amiről nem tehetnek. Ilyenkor azért hajlandó vagyok egyezkedni, hogy mindenki jól járjon valamennyire, mert elfogadom, képtelenség visszaküldeni, és amúgy is nyomott árakról van szó az itthoniakhoz képest. Ami Donki Hótéval történt az elfogadhatatlan. Olyan ez mint egy lehúzás. Úgy hírdetnek meg valamit, hogy a közzétételkor sejtik, hogy nem tudják majd teljesíteni, és a pénzt se akarják visszaadni.
    Nálam amikor a második hibás Tool-t kiküldték akkor próbát tettek azzal, hogy csak a felét fizetik vissza. Mondtam, hogy nem mert direk kértem és megígérték, mielőtt küldik megnézik, hogy tényleg működik e normálisan. Mivel nem tették ezt meg és újra kellemetlenséget okoztak kéretem a teljes pénzt. Erre ők azt mondták OK.

    Úgy néz ki azóta változott a hozzáállásuk. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák