Új hozzászólás Aktív témák

  • HardSanyeee

    őstag

    válasz Akasztott #41430 üzenetére

    Nekem van ilyenem (annyi különbséggel, hogy az enyémben 10 centis a rúd), annyira nem vagyok elájulva tőle.

    Feleslegesen nagy átmérőjű a lyuk azon a részén, amit a kormányhoz kell rögzíteni, cserébe a "gumi" tömítésből (ami műanyag) egyből kettő van. És mivel elég keskeny a felfogató, ezért lehet szenvedni azzal, hogy a két tömítés a helyére kerüljön és ezzel egy időben az ember még csavarja is be a csavart. Ennek az lett a vége hogy a gyári tömítések közül a vastagabbat használtam és még itthon találtam egy szélesebb gumi tömítést hozzá, úgy már kivitelezhető volt a felszerelés.

    Ezen felül a tartó rúd átmérője nekem picit kevesebbnek tűnik (22-23 mm), mint a szabvány kormány átmérő, így az általam használt lámpa tartó csutkára tekerve sem olyan stabil (persze tömítést mindig lehet alá tenni, de azért nemár). Esetleg ki lehet cserélni a rudat egy levágott kormánycső darabra, persze az nehezebb lesz, de legalább szabvány méret és akármilyen hosszúra vághatja az ember.

    Szóval működik, csak némileg hackelni kell hozzá, de ettől függetlenül annyira nem ajánlom.

Új hozzászólás Aktív témák