Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz macilaci78 #34365 üzenetére

    mondtam neki, hogy maradandót alkotott :P

    C8: ja,azért hosszú ideig úgyhagyva forró lesz ez is, jobban,mint vártam, bár az s2-nél azért jobb a helyzet. ma bicón is kipróbáltam egy rövid körön, egész korrekt, középső fényerőn már lehet kommutálni vele töksötétben is. a nyaláb majdnem tökéletes, bár még mindig kicsit félek,hogy vakíthat, mert ha annyira lefordítom, hogy ne tegye,akkor túl közelre világít. na szóval jobbnak tartom az s2-nél erre a célra, de ki fogom próbálni a lencsés megoldást is. sajnos a forgathatós fejű tartómon észrevettem,hogy az alsó része megsínylette a túlméretes kormányt, kifehéredett a műanyag egy csíkban..ezért bízom jobban az alu cuccokban, rendelek is mostmár tényleg egyet. a másikat ma akartam feltenni, na az már közben eltört :( normál colos méretű kormányra használjátok inkább,vagy a markolathoz közel)
    ja, a tripla ledet nem kaptam meg ma sem, remélem azért eljut hozzám.. tök jó,hogy rajta a részletes cégnév és a saját nevem, a postánál valószínűleg tesznek rá, és automatikusan továbbítják vmelyik másik alvállalathoz, mint kiderült,ez elég gyakori, és azért kapom meg pár nap késéssel mégis,mert onnan visszapattintják.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák