Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz odrif #2 üzenetére

    A képzés ára viszonylagos. Egy Kürt-ös etikus hacker képzéshez képest viszonylag olcsó... ;] :DDD Persze nem is ér annyit. Viszont elvileg dolgoznak rajta, hogy az ISACA elismerje ezt a képzést a CISM-mel egyenértékűnek - úgy pedig már nem is olyan drága (egy CISA vizsga + tanfolyam ára, ahogy elnézem, kb. 500K, és gondolom a CISM is hasonló árban lehet). Amúgy nekem a cég fizeti a képzést (köteleztek az elvégzésére).
    A képzésben jelentős számú biztonsági vezető vesz részt (pl. több minisztériumi főosztályvezető is). A mi minisztériumunk alá tartozó szervezetek közül összesen 8 ember került beiskolázásra (a minisztériumból senki), és zömében egyszerű biztonsági felelősök (sok setben saját munka mellett ellátva a feladatot), de van azért 1-2 biztonsági vezető is. Ami engem illet, én is csak helyi informatikai biztonsági felügyelő vagyok, de legalább többé-kevésbé dedikálva erre a feladatra (az Infotv. szerinti adatvédelmi felelősi feladat ellátása mellett).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák