Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz DonThomasino #414 üzenetére

    Nem olyan nagy kunszt nyákot rajzolni, anno a PCL86 SE ős modelljének 1 oldalas nyákot csináltam amit házilag martam le. Olyan is lett, azóta se láttam senkinél pixeles vezetősávú nyákot. :)


    Annyira egyszerű volt a kapcsolás, hogy egy oldalon be lehetett huzalozni és még jól is működött. Azóta megtanultam nyákot rajzolni, de persze most se az elkészült rendes kétoldalas nyákokat, se a projektet nem találtam meg. :D

    Utoljára egy DAC + E88CC közös nyákját csináltam meg, az felülről ilyen lett:

    A PCL86 SE annyira egyszerű, hogy meg lehet építeni a csőfoglalat lábain. Vagy fogsz próbanyákot, azon megcsinálod majd azt lefújod nyák védő, forrasztható lakkal és már kész is van az örökös nyákod. A fenti képen lévő erősítőhöz tartozó táp nyákját így csináltam meg 2 éve, príma azóta is.

    A GU-50-et még nem volt szerencsém élőben hallani, se holtamban, így nem tudok róla mit mondani, de a szakmai hírnevemet rá merem tenni, hogy az az igen egyszerű PCL86 SE amit fent mutattam az egy igazán jó hangú erősítő és az általa szolgáltatott zenei teljesítmény elegendő egy lakásba, nincs szükség push-pull rendszerű erősítőt csinálni.

    Addig is amíg kitalálod mit szeretnél, állj neki beszerezni hagyományos fénycső fojtót, más néven fénycső balasztot. A legjobb az ami két körös, ezekből jó megcsinálni a táp CLC vagy CLCLC szűrését.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák