Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz biker #4398 üzenetére

    Ezen agyaltam én is de ha jól emlékszem foglaltnak jelezte vagy nem volt adat és úgy voltam vele hogy amilyen makom van ziher hogy mire oda vissza megjarom be esik még valaki és akkor már 3. leszek a sorban.
    Szerintem nem szép dolog 20 kw körül/ alatt lefoglalni egy DC hogy fullon legyél ha közbe ott az AC mellette és valaki már sorba áll. És igen, hülyeség is mert a kövi állomásnál fele annyi idő alatt megvan és ha elindulsz akkor meg haladsz is. Megnéztem közbe, 85 % fölött fix 10el tölt DC -n az az autó. Szerintem minimum gyökérnek kell lenni hogy a 7.2 AC helyett ha várnak közbe mások foglald az 50 es DC -t.

    Ráadásul az e c4 100 at tud 17% alatt tehát a kövi megállót ha 10 ről kezdi akkor épp 10x gyorsabbak meglett volna neki. El cseszett nekem is és magának is 20 percet ahelyett hogy a következő allomason 2 perc alatt letudta volna...

    Én épp ezért szoktam pár szót váltani azokkal akik épp töltenek. Volt már hogy a másik épp valami országot át szelo út felénél járt én meg már a biztonsági tartalékot tettem csak bele a vissza útra tervezett töltés előtt még odafelé.
    Mivel lassabb volt neki azért mert én is ott voltam mondtam hogy akkor én most lépek mert neki még hátra volt 300 km haza.
    Én meg felfelé mentem Pestre és be volt tervezve vissza is egy megálló.

    Szerintem ez alapvető kéne legyen. Helló mennyit mész még hol tartasz. Kinek fontosabb hogy menjen a kakaó?

    Lehet ezt igy is.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák