Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ProEvoFan #7916 üzenetére

    :D

    A többieknek (mivel azt hiszem, hogy az én tegnapi Radahn "élménybeszámolóm" váltotta ki a vitát): én értem, hogy mit akart nekem mondani/tanácsolni Crus, és bizonyos szempontból igazat is adok neki. (Nyilván minél inkább érdemes rámennem a "git gud" vonalra, önerőből, mankók nélkül megoldani a dolgokat, ha a DS tirlógiában is szeretnék majd boldogulni. Én ezt - legalábbis az eredeti, nekem szánt hozzászólását - nem "elitizmusként" értelmeztem, hanem jótanácsként fogadtam el.)
    Más kérdés, hogy ez (az ER) egy játék, ami alapvetően a szórakozást/kikapcsolódást szolgálja, és ebben elég tág kereteket ad a játékosoknak. (A keményvonalas fromsoft rajongók egy bizonyos rétege számára valószínűleg túlságosan is megengedő/tág kereteket.) Aki akarja, meztelenül, egy darab sima clubbal is végigtolhatja szintlépés nélkül, rámenve mondjuk extrában még a no hit elérésére is, más pedig használhatja benne a summonokat, sőt, ha online játszik, behívhat tapasztaltabb csókákat is, akiknek maximum besegít a bossok leverésében, de közben baromi jól érzi magát. Közhely, de annyi a lényeg, hogy fogadjuk el: nem mindenki tolja ugyanazon "kódex" szerint a játékot.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák