Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz WATERDACA #8108 üzenetére

    A "korai" fire incantok szerintem kegyetlen rosszak, nem is hasznaltam egyaltalan. A winged scythe ment akkor nekem is, meg a black flame+discus of light. Utobbit gyorsan osszerantom mindig az elejen, ha faith-ezek, nekem a kedvenc spellem.

    Az egyetlen bajom a pure faith-tel, hogy egy darab faith-es fegyver nincs, ami infuse-olhato lenne, szoval maradnak a "simak" flame art-tal/sacred-del. Ami vegulis nem akkora problema, mert c scaling mellett is ~900-1000 az atk rating 100as szinten, csak faith-bol. :D
    Az ilyen blasphemous blade-eket meg nem vagyok hajlando hasznalni, az jo lesz a cheeser youtubereknek, aztan oruljenek maguknak, hogy sikeresen meg tudnak nyomni egy gombot. :D

    Egyebkent most nagyon elvezem a pure faith-et, mindenre(!!!) van legalabb egy spell, plusz irgalmatlanokat lehet kozelharcban odavagni egy kis buffal. Fp-bol nem lehet kifogyni, es mivel str/dex nem kell pazarolni, ezert mehet magasra a faith, plusz van hp is. Stamina is ~100 korul tobb, mint eleg, szoval 15-20 endurance-szal golden vagy.

    Eddig legelvezetesebb karakterem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák