Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vision

    veterán

    válasz sh4d0w #32 üzenetére

    ...rossz megoldás és hülye user

    Jó, csak azt tényleg kifejthetnéd, hogy miért rossz a megoldás? Most fizettem a Lidlben órával, konrétan 2x gyorsan meg kell nyomni rajta egy gombot, érinteni, és done. Telónál meg felold face id-val. Még pint sem kér soha, ergo ezzel se megy el az idő. Kártyánál időnként bekéri még paypassnál is.

  • zseko

    veterán

    válasz sh4d0w #32 üzenetére

    A hülye user részével még valamennyire egyet is is tudnék érteni, a rossz megoldással kevésbé. Gyorsabban fizetek telefonnal mint más kártyával, hát még pláne készpénzzel. Utóbbi kettőre előre rá kell készülni ha gyorsan akarsz fizetni, a kp meg eleve a leglassabb, hacsak nem érdekel a visszajáró...
    Én is voltam már hülye, egyszer elfeledkeztem a kártyalimitről 🤷‍♂️ Bár alig volt egy perc megoldani, de nekem is rohadt hosszúnak tűnt, ám akkor sem volt hosszabb az általános kp-s szüttyögéstől.
    Egyébként a nagy számok törvényéből adódóan ez nem meglepetés, ahogy az internetnél vagy a fórumoknál, FB-nál is, minél többen használnak valamit, annál több lesz olyan akinek lehet nem kéne...
    Például én első perctől használom az önkiszolgáló kasszákat, régen nagyon fasza volt, de mióta egyre többen rákapnak, azóta egyre többen vannak ott akik azt se tudják merre vannak arccal. Persze mindenkinek van egy első alkalom... De még így is még mindig gyorsabb azt a sort kivárni (igaz, nyolc gép van) mint a normál kasszákat. Ahol Angliában egy olyan pénztárossal találkoztam, akit még azóta sem múlt alul senki lassúságban... :DDD

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák