Aktív témák

  • Orsyka

    tag

    Szakad az eső... és ma belerepült egy rohadék poloska a hajamba. Azt hittem mentem elájulok, visítani se tudtam, mert akkor anyám visított volna, hogy mit visítok, és ha rájött volna, hogy poloska van a szobába, akkor kánon-sikítottunk volna.
    Az esőben most csak annyi pozitívumot látok azon kívül, hogy lemosta a cipőm ( :DDD ), hogy elmosta a süni vérét és egyéb testrészeit. Szegényke, még mindig nem bírom kiverni a fejemből. Szerintem sokáig nem is fogom tudni. Mint az a cica, akit szintén itt csaptak el a szemem láttára, és a testét én vittem át a fűre, hogy ne lapítsák ki. A kocsi, egy piros suzuki a fejét találta el. A szeme teljesen kifolyt és még rángatózott, amikor vittem. Órákig bőgtem és teljesen megzuhantam.

    Viszont ami ma öröm volt, hogy lehet megyek önkéntesnek a Herosz állatmenhelyre macskásnak, és szerintem megyek majd nővérkémmel kutyát is sétáltatni. Nagyon örülök neki, mert régóta vágyok arra, hogy segíthessek legalább ennyivel. Csak rettegek attól, hogy kötődni kezdek és... a többit gondolom értik azok, akik szeretik az állatokat. De ezen még ráérek filózni, ha ott leszek.

    Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Aktív témák