Aktív témák

  • Orsyka

    tag

    Az első: nagyon csúnyán megfogalmazva: kurva fáradt vagyok. Ezt szebben nem lehet kifejezni, sajnálom. 4-en voltunk bent, abból 3 ember megszakadt a munkától. 5 kartonnyi ruhát pakoltam ki, matricáztam, csipogóztam, vállfáztam meg anyámkínja. 1 karton 24 ruha. Plusz a sok paraszt után rohangálhattunk egész nap, mert megint hányás a bolt. És nem tudtuk befejezni. Ráadásul én ma próbafülkénél voltam, nekem kellett visszavinnem az ott hagyott ruhákat is. Több mint a felét nem találtam meg. Lesz holnap hiszti... ugyan is holnap is mennem kell, pedig úgy volt, hogy a maradék 3 napot a szeptemberből otthon töltöm. De mivel a beosztás annyira fantörpikus volt, azok közül, akik ma voltak senki nem ment volna holnap. De a kulcs meg nálunk :U Így hát persze, mivel csak nekem nincs meg a 15 napom, nekem kell feláldoznom a napom. A szép idő utolsó napját, amikor el szerettem volna menni Párommal kirándulni egy nagyot. Hát b*szhatom a kirándulásomat. De legalább kaptam annyi grátiszt, hogy jövő hét hétfőig abszolúte nem kell mennem. Na erre is kíváncsi leszek. Szerencse, hogy elméletileg senki nem tudja a számom :DDD Max nem veszek fel olyan számot, ami nem tudom kié. Megy a hóhér dolgozni :DDD

    A második: fogtam egy baba sünit. Nagyon kis ari volt :)) Félt, de megengedte, hogy simogassam az orrát és még meg is szaglászott. Felemeltem a tenyerembe is, szegényke nem értette mi a fenét csinálok vele :D Na akkor megijedt, le is raktam, nem akartam bántani. Megsimogattam utoljára, és hagytam, hadd menjen a dolgára.

    A harmadik: kiengedem a macskát az erkélyre, meg van kint őrülve. Körülbelül 8 poloska szambázik az erkély falán és a földön :((( Esküszöm veszek Chemotoxot és egy öngyújtót, és elkezdek lángszórósat játszani velük. Undormányok. Rettegek attól, hogy bejön egy és álmomba a nyakamba esik. Szerintem az egész lakótelep felkelne arra, hogy visítok mint egy őrült.
    Ennek örömére leoltom a villanyt, becsukom az erkélyajtót és tiplizek alukálni.

    Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Aktív témák