Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cubexHUN

    friss újonc

    Üdv mindenkinek sziasztok! :R

    Most regisztráltam a fórumra ... már 1.5 napja olvasgatom hogy ne kérdezzek nagyon hülyeségeket. XD
    Most karácsonykor kaptam egy Lenovo T500-at és 1. látásra szerelem lett ... annyira masszív hogy azt 1-2 mai autó megirigyelné viiiszont kicsit gyengécske szegény
    ahogy az angol mondja "szpeksz" :DD :
    core 2 duo P8700 (ami mielőbb t9900ra lesz cserélve)
    4 giga ram (gyári 32bites win7 miatt csak 3at észlel) deee megy majd bele 8 gb ram és 64 bit win7
    és ami ezt az erőművet megkoronázza az nem más mint egy csodás intel Integrated Graphics 4500MHD :))

    felbontásom: 1280x800 ... későbbiekben lehet full hdra cserélem a screen-t (de nem biztos)

    a kérdésem pedig az lenne hogy van express card slot a gépen ééés van-e tapasztalat t500-al és lehet-e, működne-e egy jó kis e-gpu :F

    a laptop saját kijelzőjét használnám majd ... de esetleg lehet rá példa hogy tvre esteleg monitorral is rádugom ... de főként a saját lesz használva :K

    (a fejlesztések még a hónapban meg lesznek csinálva, úgyhogy azzal kalkuláljatok ;) )

    heesszusz de hosszu lett :Y

    Szóval előre is köszönöm a válaszokat :R és köszi a türelmet a kisregény miatt :3

    jah és bújék :))

    üdv:
    scxhun

  • cubexHUN

    friss újonc

    Hali konkrétan filmezni office prezikhez és egyéb valamint régebbi ... inkább ősrégi gémeket tolni rajta(hatalmas kedvenc: Paraworld <kb3x játszottam ki> star wars galactic battlegraunds(megpróbáltam ... menüig tökéletes minden lowra.. ahogy inditom pályát iiinstant kék-halál))... talán NFS most wanted nyilván a régi)
    az a baj h cégre meg lett véve a gép és 10 évig vatta új kora óta egy szekrényben állt ...
    leírták 0ra és anya elhozta
    konkrétan teljesen új a gép :DD egy karc nincs rajta

    a másik hogy vennék én akár sandy -s laptopot ... de nálunk az a "szokás" amíg működik használjuk ... és anya megsértődne h az ajándékát semmibe veszem ... na értitek ... ez van ezt kell szeretni XDDD
    meg szívesen költenék rá ... nagyon bejön ez a retró elpusztíthatatlan design

    jah ugyhogy mindenképp szeretném fejleszteni .. csak ha nem működne akkor egput elengedem ram meg proci csere lenne csak
    ... max akkor kénytelen leszek venni még 1 laptopot retro gamingre :W :(

  • cubexHUN

    friss újonc

    naaa király köszi szépen :D
    holnap megyek ssd-t venni :C
    procit még nemtom honnan vegyem ... de azt néztem hogy a t9900 kb erőben olyan mint a leggyengébb sandy b. i3, t9900 viszont csak 2 mag 2 szál de magasabb órajel ééén olyan gtx 750ti-760 környékére gondoltam ... 10es széria felesleges 2 magos prockóhoz sztem meg drágább is talán :D
    tápom az van szerencsére ... ramot is tudok szerválni :D

    vélemény? hihajtaná a 750-760at? ezekkel a régebbi buildekkel meg vagyok lőve XD
    nv 9-10szériaátol tudom kb :D prociba meg haswelltől
    milyen szettet, adaptert javasoltok? :DD

  • cubexHUN

    friss újonc

    @Kiki18
    néztem ... de kevés van ami van az meg pusztulat(főleg facebook marketplace ... le se tudják írni mit adnak el) ... meg ami van az i3 amit megint cserélni kell ... ugyan azt játszanám el mint a t500al ...csak 1el drágábban XD

    [ Szerkesztve ]

  • cubexHUN

    friss újonc

    belevauvau XDDD ezen jót nevttem :))
    viszont azzal a khm ... hímvesszejem tele vagyon hogy nem lehet csak 1 kommentet írni alig vártam h írjatok XD mert lemaradt ez:
    @frawly

    core 2 quad nem megy bele .. max 2 mag 2 szál a max bios moddinggal lehetne próbálkozni de az nekem kínai ... ami t9900 folott van még az a x9100 az még belemegy de vegyes h megy e... szeerintem azért nem megy az embreknek mert hűtés meg a táp se plusz 20-25w-ra lett kitalálva
    (huh ma egyre joban hallom a hűtést ... ugyh ideje a proci cserének is XD)

    de a lényeg az lenne hogy, a starwars empire at war és a Paraworld elfusson jól ... esetleg need for speed most wanted
    (PW. legfontosabb kedvenc játékom )
    ---------------------------------------------------------
    tudom ... elengedem a t500 buildet ... belátom ... de ha valaki keresi később látja majd mivel lehet bőviteni .. google kidobja :D

    milyen gépet ajánlotok minimum 15", de lehet 17" is és erősen hajlok a fullhd-ra (t500 on is ki akarom cserélni a kihelzőt 1080p-sre... de nem lesz jó mivel youtubeon feltolom 720p fölé atom lagg lesz) 70-80 ezer max... legyeeen stabil, jó hűtésű ééés cd lejátszó mer baszhatom finoman szólva azt a 60-80 retró játékomat ami cd-n van XD

    viszont az jó lenne ha legalább az integrált grap. gyorsító vinné a 1080p-t

    köszi a válaszokat és az észhez térítést XD

    [ Szerkesztve ]

  • cubexHUN

    friss újonc

    okés köszi a választ ... még visszatérek! :P (tekintve hogy 80-ért nem lesz túl új lapitopi)

    gépem van ... de a lustaság nagy úr ... ágyban filmezek meg tanulok :D erre kéne laptop ... valamint évente 2x van lanparti régi gamekkel .. az tuti h a gépet nem vonszolom a buszon XDDD

Új hozzászólás Aktív témák