Új hozzászólás Aktív témák

  • cubexHUN

    friss újonc

    belevauvau XDDD ezen jót nevttem :))
    viszont azzal a khm ... hímvesszejem tele vagyon hogy nem lehet csak 1 kommentet írni alig vártam h írjatok XD mert lemaradt ez:
    @frawly

    core 2 quad nem megy bele .. max 2 mag 2 szál a max bios moddinggal lehetne próbálkozni de az nekem kínai ... ami t9900 folott van még az a x9100 az még belemegy de vegyes h megy e... szeerintem azért nem megy az embreknek mert hűtés meg a táp se plusz 20-25w-ra lett kitalálva
    (huh ma egyre joban hallom a hűtést ... ugyh ideje a proci cserének is XD)

    de a lényeg az lenne hogy, a starwars empire at war és a Paraworld elfusson jól ... esetleg need for speed most wanted
    (PW. legfontosabb kedvenc játékom )
    ---------------------------------------------------------
    tudom ... elengedem a t500 buildet ... belátom ... de ha valaki keresi később látja majd mivel lehet bőviteni .. google kidobja :D

    milyen gépet ajánlotok minimum 15", de lehet 17" is és erősen hajlok a fullhd-ra (t500 on is ki akarom cserélni a kihelzőt 1080p-sre... de nem lesz jó mivel youtubeon feltolom 720p fölé atom lagg lesz) 70-80 ezer max... legyeeen stabil, jó hűtésű ééés cd lejátszó mer baszhatom finoman szólva azt a 60-80 retró játékomat ami cd-n van XD

    viszont az jó lenne ha legalább az integrált grap. gyorsító vinné a 1080p-t

    köszi a válaszokat és az észhez térítést XD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák