Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmegtette

    tag

    Na szóval megjött a 680. Be is üzemeltem egyenlőre a dell táppal. Sajnos er12 volt dduval megtisztitás, a dgpu windowsban való letiltása és a legfrisebb nvidia driver telepítése után is. Állítgattam a biosban ezt-azt de semmi változás. Egyik módosítás után nem volt hajlandó a gép elindulni. Elem ki. Cmos clear. Most semmit sem állítottam a biosban. Windows indul, semmi változás. Reboot bios. Bioson belül default settings. Save. Windows bootol. Majd egyszer csak bekapcsol a külső monitor és ott is van kép. És innentől mint a mesében. Kiterjesztett módban. Vagy csak a külső megjelenítőn. Kártya tökéletesen látszik. Tesztek lefutnak. Mortal Kombat X 60fps. PCI-E 2.0 x16 @ x1 2.0 tesztben. Heaven score 2600 fps 103.

    Gondoltam meglesem mi van ha átállítom a DMI Gen 2t enabledre és onnantól ujra er12.

    Most ott tartok, hogy hiába kezdem az elejéről és törlök cmost vagy töltök default biost semmi változás. Oké el#!@tam hogy át akartam állítani, de miért nem tudom újra életre kelteni? :W :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák