Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabeszfoci89

    aktív tag

    válasz TrueGooner #944 üzenetére

    Énis végig toltam a fifát mindig elit div meg wl 16-18 win volt 20-0 is párszor.De nekem az efootball is bejön ez talán kicsit jobban hasonlít a focira mondjuk a lövések nekem kicsit furcsák talán mikor a sprintel együtt nyomom és rózsaszín lesz az indikátor az jobban irányítható mint a sima legalábbis nekem.Cseleket próbálgatom néztem tutorialt is nekem fifában jobban megy a csel itt igazából ami furcsa hogy nekem kicsit lassan csinálják a mozdulatokat és nem olyan dinamikusan de egyébként jó nagyon.Én a tavalyihoz mértem olyan sok újdonságot nem látok de tetszik hogy itt legalább nem női foci meg marvel bohocok vannak hanem rendes teammel lehet játszani.Első nyitások nem voltak nekem annyira jók de nyertem pár meccset és már Kane goretzka kim min jae davies gnabry megis van szépen alakul a bayernes brigád.Szépen megyek is felfelé a diviziókban.Bár furcsa nekem hogy nemtudom hány napja van kint a játék de nekem a 2500 pontos csapatom jónak számít erre divisonsbe olyanok ellen megyek 3200 stb...mondjuk megverem őket eddig letoltam 10 meccset 1 szer kaptam ki.Megmondom őszintén elgondolkodtató hogy maradjak az efootballnál kezd a fifa elmenni olyan irányba ami az eddigi pénzéheskedés mellé kicsit kezd nekem sok lenni

    Mgplayz89

Új hozzászólás Aktív témák