Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    A játékmechnikával nincs gondom jelenleg sem. Ha változott is nem szerintem sokat, és nekem eddig is bejött, labdakezelés, és főleg a labdavezetés istenes az eddigi PES-ekhez képest és sokkal reaktívabb. Picit talán egyszerűbb sikeres szerelést végrehajtani mint ahogyan az ideális lenne, de a kezdetni manuális védekezés után érthető, hogy némileg visszaestek a ló túloldalára. Inkább ez legyen mint ami először volt. Végre hasonlít a futballra, amikor nem kekeckedik a játék nagyon élvezem, csak ez a szivatás ne lenne benne.

    Most pl játszottam pár meccset az egyik online challenge-t akartam megcsinálni, az első meccsen gyenge ellenfelett dobott simán nyertem, és még egy győzelem kellett a challenge teljesítéshez. Amikor a következő megszereztem a vezetés nyomban kilépett a játék: unforseen circumstances.
    Ebben az új PES-ben mostanáig nem láttam ezt, viszont mióta volt ez a múlt havi update újra megjelent. A korábbi PES-ekből viszont jól ismerem ezt az üzenetet, és érdekes módon mindig akkor jött amikor jól álltam és az adott 3/1 pont kellett volna valamihez. Feldobja ezt az üzenetet és utána törlődik a meccs mintha semmi nem történt volna, aztán játszhatok egy újabb meccset. Hogyvan az, hogy ezt idáig nem csinálta, most meg megint megjelent ...

Új hozzászólás Aktív témák