Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #324 üzenetére

    Hullámvasút. Ez a legjobb kifejezés. Pontosan ezt tapasztalom én is. Úgy kapok ki 5-0-ra, hogy abból minimum 4 kérdéses (nem reagáló kapus, minden szituban ellenfél elé pattanó labdák), aztán játszok meg egyet és ugyan ez, csak a javamra. Ez számomra egyértelmű script, de sosem láttam ezeknek értelmét sportjátékokban. Csak győzzön a jobbik, ennyi. De itt érezhetően el van döntve (túl)sokszor a meccs.

    Az eFootball 2023-tól nem tudom mit várjak, inkább nem várok semmit. Rengeteg súlyos hiba van a játékban amit már “tegnapra” javítani kellett volna…

    - Kapus hívások. Ha kihívod a kapusod, 90% hogy gólt fogsz kapni, mert elszalad a labda mellett… Vicc.
    - Reakció idők. A játékosok reakció ideje javult már de továbbra is borzalmas.
    - Labdafizika. PES21-hez képest sehol nincs. Nem is értem hogy léphettek visszafelé e-téren ekkorát.
    - Játékvezetés. Borzalmas a játékvezetés.

    Ezeken kívül is hiányzik csomó minden, játékmódok, grafikai tuning, időjárás, napszakok… De ha a fent említett 4 dolgot fixálják VÉGRE akkor talán egy versenyképes játékmenetet kapnánk… Nevetségesen lassan fejlődik a játék sajnos…

Új hozzászólás Aktív témák