Új hozzászólás Aktív témák

  • Janesz

    őstag

    válasz evko #510 üzenetére

    mondd meg neki,hogy szopjon le ugyanis 32 dollárba nem kerülhet a posta még a EMS-sel sem...29 dollárba kerül ha 900g (2 pounds) tömegű cuccot küld...ez meg közelsem annyi (egy szandált vettem most és az is dobozzal mindennel volt 870g!!)
    1 font súlynál 26 dollár a global express mail és az alapból 100 dollárra van biztosítva de attól még megjelölheti,hogy az értéke 60 dollár (55euróig vámmentes ha ajándékként küldi) és azt mindenképp ikszelje be,hogy GIFT!!!! (ajándék)
    az insurance az a biztosítás (neked az nem kell mert alapból 100 dollárrra van biztosítva az ems ! és ha esetleg a továbbiakban rendelsz ezzel akkor azt tudnod kell,hogy ha le akarnak húzni tőled biztosításért 5 dollárokat ,hogy 5 dollárból 600 dollárra lehet biztosítani!!)

    1 szó mint száz nem rossz az EMS mert az tuti nem vész el de drága !!
    én a golobal priority-vel küldetem mindig a cuccot...(ez neked 5 dollárba kerülne (envelope small) vagy 12 dollárba ha a dobozos verziót választod!! és ez is ideér olyan 5 nap alatt!! DE mivel a global prioroty csak levél ezért ha az elvész akkor semmit nem tudsz tenni mert azokat nem regisztrálják sehol...tehát ha megérkezik mondjuk budaörsre és ott egy dolgozó úgy gondolja,hogy ez neki kell akkor elteszi és semmi következménye nincs...:(((:(((:(((
    szal mond meg neki,hogy az anyja temetésén huncutkodjon és ne veled szórakozzon...max 26 dollárt kérhet a postáért!!

Új hozzászólás Aktív témák