Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ackos

    csendes tag

    Megérkezett ma a telefonom az USA-ból.Simán kihozta a postás, még aláírni sem kellett semmit.Annyi a gondom vele, hogy hálózatfüggő, pedig direkt rákérdeztem az eladótól, illetve újként volt meghirdetve, ehhez képest iszonyat csúnya karcok vannak a kijelzőn, a bal alsó sarka le van horzsolva.A hátlap alapp egy csomó szennyeződés van, illetve a telefon dobozának a belseje (!) úgy néz ki, mintha leöntötték volna sárral.A boríték, amiben jött, sérülésmentes volt.
    Írtam az eladónak, hogy részleges refundot kérek, mert az újhoz képest egy erősen használt telefont küldött, felsoroltam a hibákat, amire azt válaszolta, hogy a telefon karcmentes, hálózatfüggetlen, újszerű állapotban volt mikor feladta.Nyilvánvaló hazugság, olyanról még nem hallottam, hogy szállítás során egy telefon visszazár hálózatra, valamint ilyen jellegű karcok sem keletkezhetnek szállítás folyamán.Azt mondta, hogy küldjem vissza, és visszafizeti az árát, illetve nem is tud refundolni, mert zárolva van a telefon ára.Na most én visszaküldeni nem akarom, mert kell a telefon, nem akarom bukni a postát, meg ezek után rizikósnak is tartanám.Feltöltöttem képeket, most várok.Ha nem tudunk megegyezni, akkor simán case ugye?Most írta, hogy valamennyi pénzt visszaküld, ha értékelem, hogy megkapja a vételárat.Viszont értékelés után van valami biztosítékom, hogy tényleg visszaküld belőle "X" összeget?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés