Új hozzászólás Aktív témák

  • bubuska10

    senior tag

    válasz xyzikeee #4230 üzenetére

    Először is, próbáld meg lecserélni a védelmedet, Dias sajnos lassú és foddernek való már, helyette nézz ki vkit, akinek 80 pace-e van, jó fizikuma, def statjai. Tonali sztem egyedül kevés, mint szűrő, én is vele kezdtem, de csereként még ok. Legyen egy stay back while attacking CDM-ed aki csak védekezik, meg lehetőleg egy Box to box, 16-ostól 16-osig rohangáló játékosod. Nálam Locatelli a CDM, Ballack a b2b. Próbáld meg eladni a tradeable játékosaidat h legyen coinod, és a befolyt összegtől függően upgradeld a csapatot.

    Ugyanezzel a forgolózással küzdök én is. Ez azért van, mert az ellenfélnek jobb az internet kapcsolata, és emiatt reszponzívabban tud mozogni velük. Squad battle ugye offline, ott én is nagyon jól tudok forgolózni. :D A 4 védős felállás támadó szélsőhátvédekkel életveszély. 4 védősbe azok szinte mindig Stay backen kell legyenek. Nálam az vált be, h 3 belső védős taktikát tolok. Most amivel 8-2-t mentem a kvaliba, az 5-2-1-2, ahol a két szélsőhádvéded attacking workrate-je legyen High, mondjad nekik h menjenek előre támadni + overlap, a customba a szélességet is told fentébb támadásnál, meg a mélységet is. A kör gombot csak akkor érdemes megnyomni, ha tutira érzed, h megszerzed a labdát. Persze vert már el olyan, aki 58x megnyomta. :) Érdemesebb a középső középpályásokra átváltani és velük védekezni, forgolózáskor kisegíteni velük, és becsapdázni az egyik középhátvéddel. Ha lőni akar, próbálj meg úgy helyezkedni a védőiddel, h blokkolják a lövést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák