Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz robekri #241 üzenetére

    Hali Robe!
    Az jó!Úgy értem ,hogy 1,6-on bejön a4GHz!Nálam 1,6-on 3,81GHz volt a csúcs.(igaz csak 2180-as)
    S ,hogy nem stabi,..Te se gondoltad h 4GHz lesz a hétköznapi limit...
    Azért 8*450-en húzhat az kvra!Én most arra vok kiváncsi,h tuning nélkül mit megy 3DMark-on,hány fokon stb,s utána tuninggal mit..
    Nem sok jóra számítok ,a 8600GT (540/1180/700)nem egy bajnok.
    Szóval mérem a hőt,nyomok egy tesztet.Utána húzom a procit,felnyomok egy zalmanta kártyára s húzom azt is,s mérem a hőt.
    Igazából arra lennék kíváncsi,hogy az Asus silent ,hogy fog melegedni.Direkt vettem ilyet,s nyomtam rá egy 12cm-es coolert,s u.ez a kari 55 fok körül mászkált másoknál,nálam 45.
    Most lekaptam s tettem rá egy Zalman 700 -ast.(nem hiszem,h jobb lenne,de az ok a tuning volt.Sokszor esek túlzásba s csak a cmos segít.S az IB9-nél nem volt gond,de IP35-nél..a videokari a 12cm-es kütyüvel takarja a cmost.S ha fagyok,mindíg ki kell szednem,s unom ám nagyon..)
    Na kezdem is.hamarosan eredmények.
    Szia:Lipi

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák