Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Lacihw #21632 üzenetére

    Többnyire szándékosan kerülöm, hogy konkrét típust ajánljak, mert a legritkább esetben tudja más megmondani, hogy konkrétan neked (neki) mi lesz a legjobb. A te szempontodból irrelevánsak mások (márka) preferenciái is. Ezért is hiszem, hogy nagyobb segítség a fontos szempontok alapján belőni egy kategóriát, és az így leszűkített kínálatból már könnyebben eldöntheti mindenki maga a konkrét márkát, vagy hogy pl kell-e lapozógomb, elég-e a 6" méret, és így tovább. Amiket írtál (minél könnyebben kezelhető olvasó, ifjúsági regények olvasására, 9 éves lánynak, aki nem számítógép orientált, élete első ebook olvasójának), azok alapján én a(z e-ink kijelzős) tableteket zártam ki elsőnek. Nem azért, mert rosszak, hanem azért, mert egy ilyen eszköz szerintem annak való igazán, aki pontosan tudja, hogy olvasáson kívül még mi mindenre használná, ehhez milyen alkalmazásokat telepítene, stb. Aki heti 3-4-5 könyvet elolvas, arra nyugodtan mondhatjuk, hogy hardcore user - én ilyen felhasználásra kapásból csak dedikált olvasóban gondolkodtam.
    Nade nem magyarázom tovább a bizonyítványom, megoldódott a dolog, bízzunk benne, hogy könnyen átszokik az olvasó használatára!

    Zongorázásról meg az jutott eszembe, hogy egy szép nagy kijelzős olvasón a világ minden kottája elfér kényelmesen :)

    csendes:
    ja, 6.5", mint egy távirányító - hosszú és keskeny. amúgy persze egyetértek ;)

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák