Új hozzászólás Aktív témák

  • gemellus2010

    csendes tag

    válasz kuruczz #10131 üzenetére

    Szia

    A kérdés valóban,mire is kellene)))

    1.- Meg vagyok elégedve,mint első olvasóval,de hiányzik belőle/nekem/ a nagyobb tárhely, a háttérvilágítás,az érintőképernyő,persze bizonyos helyzetekben pedig pont a fizikai lapozógomb a jó.
    A hosszu aksi idő, SD-bővithetőség is szempont.
    2.- Valóban nem lenne rossz,ha ütésálló lenne,a por és ütés-,lépés állóság),de ezt megoldom egy jó tokkal.
    3.- Sajna a párom gépe meghalt,igy megkapta az enyémet.
    4.- Szeretnék egy olvasót,csak még eldöntöm milyet is,itt leírtam a problémámat,s próbáltatok nekem segíteni.
    5.- Nem akarok feleslegesen pénzt elverni,mert akkor nem lennék itt jobbnál-jobb válaszokat olvasva.
    6.- Első körben megtetszett PocketBook Touch Lux 2,mivel a páromnak is volt Lux olvasója.
    7.- Majd persze az ember olvasgat,nézelődik,alakítják a szemléletét a különböző hozzászólások,vélemények,tesztek.
    8.-Majd képbe került az ONYX BOOX T68 Lynx ultra HD. Persze nem lehetetlen,hogy ez a készülék már nekem sok és csak felesleges pénzkidobás lenne de először,mivel ez nem kerül pénzbe,megpróbálok véleményeket olvasni róla,ha sikerül,igy ha valakinek van ,abban az esetben szívesen fogadom.
    9.- Megnéztem a PB Ultra készülékét is,de nekem már a fényképezés sok,lehet én vagyok maradi,ez a gép kiesett.
    10.- KOBO Aura HD,első olvasásra tetszik)

Új hozzászólás Aktív témák