Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz Nor- #10207 üzenetére

    :R

    Hol akarnak rad sózni 225-ert sima UAE verbatimot ?!?!

    Egy jó akarom, idáig mindig csak a minőséget kaptam tőle s azt amit megrendeltem. Kiléte nem publikus.
    Egyszer sem vágott át. Ritka az ilyen ember.

    Ha nagyon kell UAE lemez, foleg pluszos, FTI koddal tudunk rendelni a jövőben

    Lemezteszt rakna be valaki UAE és UAE-FTI mides lemezről együtt.

    CD-ből megrendeltem a +300 JVC már így annyi most elég, de ha elfogy valami hasonló minőségűt keresek majd. Majd 400 Ft 1 cd arany ár és nekem 300 Db belőle minimum 2-3 havonta 111600 Ft+ postaköltség Az már kicsit húzós, picivel kevesebb mint a havi nettóm amit kapok vidéken. :P

    De azért köszönöm.

    UI:

    Az ár azért is annyi amit írtam pl az UAE verba mert ritka és csak elfekvőben van, ami meg felette van az a borravaló (nem pincér az illető) :P
    + Mindig megvan amikorra kérem és nem kell azonnal érte mennem, (tárolási költsége is van) nekem ezekkel így megéri. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de akkor én vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • Recyclicator

    csendes tag

    válasz Nor- #10207 üzenetére

    Ha majd lesz FTI kóddal DVD+R lemez; a következő favorit lehet nálam. Most, hogy a JVC (TY) DVD+R kifogyott; az UAE lemezekből válogatok tovább. Kivételes minőségű lemezek folyamatosan voltak nálatok.
    Évente nagyjából max 1500 lemezt veszek. Nekem "sok", Nektek semmi. (Ebben a barátaimnak szántak is benne foglaltatnak. Eddig ugyanazt a lehető legjobbat kapták, amit magamnak is elfogadtam. Nem vacakoltam 10-40 Forint különbséggel...)

    Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

Új hozzászólás Aktív témák