Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorenzen

    aktív tag

    válasz Virág et. #5279 üzenetére

    (#5279) Virág et.
    Keress 1080i felvételt. Lehetőleg olyat, ami a MindigTVről származik. Azzal tesztelheted a legbiztosabban. (Én lefedettségen kívül lakom.) Nagyobb processzorigénye lehet a váltósoros megjelenítés miatt.

    (#5278) SzaboZE
    Látom dvb-c-vel nem foglalkozik senki
    Ez a DVB rendszer viszonylag probléma mentes. Ha visszalapozol egy kicsit, néhány vevőegységről is találsz információkat.

    milyen lehetőségek vannak a Mindig TV extra vételére pc-s tunerrel? Szoftveres dekóder kell vagy létezik hardveres kiegészítő?
    Hivatalos megoldás:
    DVB-T vevőegység + modulfogadó + CI modul + kártya. (Kicsit drága ebben a formában.)

    Létezik alternatíva, vevőegység + kártyaolvasó + kártya + szoftver. (Ez olcsó megoldás, de nincs még bejáratott megoldás.)
    Néhány hozzászólást visszaolvasva találsz több információt.

    (#5280) atesss
    Csak a szolgáltatók néha nem szeretik ezt a módszert, de úgy tudom "megtűrik".

    Egyre kevésbé. Németországban tiltólistán van az egyik alapvetően szükséges szoftvereleme.

    [ Szerkesztve ]

    Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

  • nfsu17

    veterán

    válasz Virág et. #5279 üzenetére

    "Kipróbáltam rajta egy 1080p HD demo videót, kis "röcögéssel", de folyamatosan játszotta."


    lorenzen
    (fanatikus tag)

    "(#5279) Virág et.
    Keress 1080i felvételt. Lehetőleg olyat, ami a MindigTVről származik. Azzal tesztelheted a legbiztosabban. (Én lefedettségen kívül lakom.) Nagyobb processzorigénye lehet a váltósoros megjelenítés miatt."

    Engedelmetekkel akkor közzéteszem "tesztelés" céljából ezt a DunaTV-s Eurovizios HD felvételemet.

    Első elődöntő - Moldova

    Módosítatlan stream.
    183MB
    Idő: 3:13
    1920x1080 (szerintem "i", mert interlaces)
    kb 7000kbps-os bitráta
    h264 Profile 4.0
    ref 4
    DXVA-s

    Ha vkinek lenne kedve, akkor ránézhetne, vannak-e benne hibák, mert a tsdoctor trial,és már nem játszik, mással meg nem tudom megnézni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák