Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz petymeg #32489 üzenetére

    az a tapasztalat hogy.....

    mikor kijonnek egy uj geppel akkor minden faszentos jol reagal mukodnek a dolgok a TAV is hozza a leirtakat sot meg tul is teljesiti :DDD .... aztan megy a gyartas es a vegefele mar egyre gyengebb a minoseg....

    pl Flou H101...
    odairtak hogy a TAV 50meter de rohogva hozta a 100-at is
    aztan az utolso 2 darabnal mar 25meter utan leesett a drone...

    de vegyel batran akarmilyent kicsit/nagyobbat azt gyakorolj!
    Most a legjobb vetel foleg ha AKCIO van:
    Bentre: a H36os (E010) 10-13ejro
    Kintre: H31-es 20-24ejro

    mire tonkrevagod oket mar kell a kicsivel nagyobb erosebb....

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • Saccco

    nagyúr

    válasz petymeg #32489 üzenetére

    Ne olvasd szomorúan, valamit félreértettél. - Én néztem el, másra írtad.
    Az Eachine E010 a kezdő gép. Én bátran ajánlom, ennél megbocsájtóbb gépet én még nem láttam. Szobában nagyon nagyon jó vele repülni, koppanás után is repül tovább, amíg nem áll fejre, addig vígan felszáll. :K

    Én már egy ilyen gép átépítésén gondolkozok, értsd: kap egy nagyobb vázat és erősebb motorokat.

    Részemről:


    Eachine E010 kezdőknek ajánlott!

    szerk.: Mi scuzi, most nézem, hogy nem arra válaszoltál, amire gondoltam. :B :N
    A H8 mini nekem nem jött be, nem fekszik. Sem a sima, sem a 3D. Ezeken kívül az X4 3D-t reptettem, az nagy szobába, illetve mindig eldobja a propellert. :D

    [ Szerkesztve ]

    █ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Új hozzászólás Aktív témák