Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Jackal2 #18147 üzenetére

    Hehe, csak ne tévesszen meg téged is! :D

    Ebben a price range-ben kezdő gépet nézek inkább, Teréz Atya (#18146) útmutatása kb fedi is a gondolat menetet, illetve elképzelést.

    Később, amikor látni fogom, látni fogjuk, hogy igen, ez komoly hobbivá nő ki, akkor természetesen más lesz az price range, pl a Xiro Xplorer, Hubsan H501S /X4 /DJI Phantom stb lesznek megcélozva árban.

    Addig viszont a legjobbat, leginkább megfelelőbbet gondoltam két kezdőnek, hogy beletanuljunk. Pl, amiket említett X5C és U807 kintre kezdésnek, s bentre a nappaliba, esetleg szélcsend idejére kint, elszórakozni a H8 Minivel, szokni az irányítást. Mint például WoT, vagy LoL, vagsy akármelyik komolyabb játék, ami nem csak lősz és mész kategória, amikben azért tanulni is kell, át kell látni a rendszert, stb. (Az mondjuk egy másik dolog, hogy nekem eszembe sem jutott, hogy bent reptessek, igaz, hogy nagy anappali, eléggé nagy, de na, házon belül???:D )

    Mostmég, RTF gépekben gondolkozom, még nem látom át, hogy milyen alkatrészek, és hogy, illetve honnan kellenek egy szereld magad darabhoz. (Oké, váz, motor, propeller, vezérlés, rádió ad-vevő, akku, távirányító, de ez így még csak egy nagyon kívülről mit látok lista.)

    Nagy hatótáv, hasraütésre 500-1000 méter között. De az tényleg maximum, leginkább 250 körül sejtem majd a reptetést, hogy ne csak a szomszéd ház faláig jussak/jussunk.:D

    Dehoynem illik brushlesst venni, sőt, ajánlott, ha közveszélyes akarsz lenni a mezőn kóborló tehenekre, meg birkákra.:D És akkor még nem beszéltünk a hattyú vadászatról, levesnek! :D

    Micsoda kis szúnyog.:D

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák