Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Fent van a klíma.
    Mókusbogárék nem voltak kapkodó idegbetegek, 11-kor álltak neki délelőtt, és 16:30 felé távoztak.
    Lelkesen fűtök a kézi készülékkel, a beltéri mókuskereket éjszakai üzemmódban alig hallani, 19 db zajszint, az nem szar.. :K
    Könyve szerint -15 fokig képes fűteni, én olyan -3-4-5 fokig szeretném használni, alatta már drasztikusan romlik a hatásfoka. Elég jó a kézi készülék, 6 havonta kell kimosni a szűrőjét, ha fűtésre is használom, illetve baciölővel kifújni.
    Egy kis műanyag bizbaszt a kültéri egységből elfelejtettek itt hagyni, olyan lelkesen összepakoltak minden lomot, dobozt, kiporszívóztak maguk után, csak lestem.... ;]
    Mama addig izélgetett, míg megvette a rezgős pihenő széket a kölöknek, és magának a hintaszéket.
    De kell(ene) még egy kanapé is, hogy ha át kell menni a kölökhöz a szobájába, akkor legyen hol aludnia.
    Ez még 80 forintba fáj(na) de most ebben a hónapban biztos hogy nem.
    Borának a szemét elég januárban műteni, általános szemdaganat, labor 10 ezer, műtét 20 ezer..
    Kanapé 80 ezer.. ;] ;]
    Szóval most kézifék, a klíma sokba van, de legalább a gázt el lehet zárni, illetve a fát amit vettünk lehet tartalékolni, hátha egyszer lesz tél is.
    Téligumit egyenlőre nem veszek, amennyit megyünk a kocsival, nem hiszem hogy van értelme.
    Mama a vásárban ma kapott pár rucit, gatyát. Én kinéztem egy sacc. 100 éves antik szekercét, csorgott érte a nyálam, mint szobadíszre, de sajnáltam rá a 7 ezret. 5 ért lehet odaadta volna..

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák