Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz heavygrip #2351 üzenetére

    Én délután úgy éreztem egyenesbe jött a csím és készen állok némi szenvedésre.
    A végeredmény ugyan az. 2x simán elkalapálom, már csak 1 kéne de akkor a következő dolgok történhetnek
    - az istennek sem ad zöldet
    - eltalál a pajzsával vagy a kardjával akár többször is
    - démont lőve eltalálom a Lord-ot
    A lényeg hogy egyszerűen ha nem megyeek hozzá közelebb akkor az életbe nem zöldől, ha meg közelebb megyek akkor sem nagyon akar zöldülni, de legalább ha támad akkor jó eséllyel még el is talál. A lényeg hogy akármivel próbálkozom nem tudom kinyírni.
    És ugye a legnagyobb probléma hogy ha itt még sikerülne is akkor utána 1 esély van az ötödik fordulóba vagy lehet elölről kezdeni a negyediktől...
    Persze az első 2 kalapálás már jobban megy, szóval látok némi fejlődést csak ez inkább vért izzadás mint élvezet.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák