Keresés

Aktív témák

  • End20

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kisebb-nagyobb problémám! Remélem itt végre találok valakit aki tud valami felhasználhatót mondani!

    Szval két winyó van a gépemben, mind akettő 80G-s, az egyiken van a windows, a másik meg most lett betéve egy másik gépből. Nah most, ezn átrakás közben fedeztem fel h az egyik IDE tüskéje benyomódott, elvittem, megcsinálták,újra kellett forrasztani...

    De itthon ugyanazt a problémát/at véltem felfedezni. pl a tömörítésk és be is sokkal lassabb, játék közben 5-20 másodpercenként elkezd tölteni a winyó aztán megy tovább minden, de a másik winyón pl ugyanannak a cuccnak a tömörítése simán megy, szval nem a rendszerrel van a baj... de másolásnál is, maikor pl erről a ibás winyóról másolok és elindítom az internet explorer-t, annak CPU használata felugrik majdnem 100%-ra... :S


    Szval kb. ennyi infót tudok adni arról h mi is van, remélem tud valaki segíteni... előre is nagyon köszönöm!!! jó lenne ha nem menne kukába, legalábbis nem kéne félretolnom ezt a winyót (eddig a másik gépben sztem tökéletesen működött, egy windows futott rajta és nem volt ilyen, és ehhez hasonló gond...)


    üdv. End

  • End20

    csendes tag

    válasz mr_ricsi #1778 üzenetére

    De azóta le lett formázva az a winyó... és most sem arról fut a windows...

Aktív témák