Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Szasiztok. Adott egy D-Link DNs 320-as NAS, amit azt hittem egyszerű konfigurálni, de picit belefürödtem. Ismerösöm kapott egy ilyen nast , adatot (képet, filmet tárolna rajta) , illetve kevés torrentre akarja használni de a transmission telepítésvel befürödtem.

    Lougut-on találtam egy leírást ami elég jó, maygar megvű de bajoma következők voltak:
    -Router ben engedélyezem a szükséges portokat (telnet, FTP ilyesmi), ami majd a transmission-fájlok felmásolásához kell.
    -Putty(telnet) belépésekor "connection refuse " hibaüzenet kapok, nem tudok belépni.
    -NAS tartalmát Filezillával meg akartam néni, illetve a FFP fájlokat felmásolni, de sajnos vagy az jött elő, hogy tanúsítvány gond, vagy pedig becsatlakozás után lecsatlakozott a NAS-ról.

    Erre kellene nekem valami ötlet, mert már az Én Zyxel NAS-om(325V2) simán feltettem de ezzel csak szopok sajnos. Firmware asszem valami 2.5 van , idei 2015/5 havi frissítés.

    Ha jól olvastam a sima verziónál ( az L-esnél lehet) alkalmazásokat telepíteni, mármint hozzáadni (Add-on)

    Segítséget előre is köszönöm. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz Mana86 #4687 üzenetére

    Oks , köszi, viszont azt nem értem hogy puttyon kereszttül nem érem el a nast így nem tudom a linux parancsokat beirni. Ha meg a nasra akarom másolni a *.tzg kiterjesztésű fájolkat akkor meg valami tanusítvány problémára hivatkozik. Erre valami ötlet?

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák