Keresés

Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Hali!
    Nemrég vettem a kezembe a Diva FX-45 névre keresztelt mp3 lejátszót.
    Nos, a rövidke, mindössze másfél órás teszt alatt vegyes érzelmek kerítettek hatalmukba.
    Elsőre megfogott a kellemes design, a hangja számomra kivételesen jó volt, még a hozzáadott fülessel is. Az OLED kijelző szép, kontrasztos és éles, bár a színe nem tetszett igazán. A menü piktogramjai egyszerűek, de látványosak, a kezelhetőségre se lehet panasz.
    Meg kell hagyni, nagyon tetszett.

    Ami viszont kicsit aggasztott, és esetleg a későbbi vásárlástól elriaszthat:
    Egyrészt maga a márka: soha életemben nem hallottam róla... Félek, h ez esetleg a megbízhatóság, és az élettartam rovására megy. A másik a beépített akksi... Bár a lejátszó pici és könnyű, jobban örültem volna a cserélhető tápellátásnak. Vajon a joystick-ja kibírja-e a 200.000-ik billentést, vagy megadja magát a 100.-nál?

    Korábban az A-Data MF1 MyJoy-t próbálgattam, nagyon tetszett, de a gyári füles, a kicsit elnagyolt forma, és a gyér műanyag borítás szintén elriasztott tőle.
    Várnám a tisztelt publikum véleményét, főleg a személyes tapasztalatokat, legyenek azok pozitívak, vagy negatívak. És akár még a termék hivatalos topicja címet is elnyerheti a téma.

    Link a gyári oldalra: [link]
    Ja, és egy kép arról, amit a kezemben foghattam (nem pont ezt, de így nézett ki):
    [kép]

    Hozzászólások gyülekezzetek :)

Aktív témák