Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Harbinger85 #102 üzenetére

    Én azt szerintem, amihez van magyar lokalizáció az elérhető lesz a magyar Disney+-on is. Persze megeshet az is ami pl. néhány Prime Video tartalomnál van, miszerint bár van hozzá magyar felírat, de itthonról nem érhető el. De az is lehet, hogy elérhető lesz olyan is ami az induláskor még nem lesz lokalizálva.

    Bár még korábban volt olyan nyilatkozat, hogy minden a magyar Diseny+-on lévő tartalomhoz legalább feliratot fognak adni. Amúgy a dsny.pl-es kereső esetén érdemes ránézni külön a Holland és az Ausztrál adatbázisra mert van olyan amelyik vagy az egyiken, vagy a másikon van fent, és van hozzá magyar lokalizáció.

    Ami engem kicsit zavar, hogy van jópár olyan Hulu/FX-es sorozat ami egyáltalán nincs fent (pl. a Hulu-n felélesztett Animaniacs . Viszont mellette meg sok olyan van ami egyből szinkronnal és/vagy felirattal is érkezik pedig abszolút rétegsorozatnak számítanak (mint pl. az FX-es Reservation Dogs).

    illetve azért azt is érdemes tudni, hogy a Disney+ jelenleg inkább a hatalmas meglévő katalógus miatt lesz jó választás, nem pedig az új sorozati miatt. Talán egész évben lesz annyi új, direkt Diseny+-ra érkező tartalom, mint Neflix esetén egy hónapban.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák