Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz #78687232 #536 üzenetére

    Nem a játékban bekapcsolható segítségekre gondoltam, hanem amit a billentyűzetes irányítás segítségére a játék motorjában megírtak, ez minden játékban más és más, van olyan autósjáték amit szinte lehetetlen billentyűzetről jól irányítani, van olyan amivel WR időket lehet futni, ez attól függ hogy írják meg az irányítását. ..ha csak annyir írnak hogy jobb nyíl->kerék jobbra csapódik...akkor azt nagyon nehéz billröl irányítani, eredményesen pláne, mezőnyben versenyezni meg katasztrófa.
    ..ha már azt írják hogy jobb nyíl-> kerék jobbra fordul egy bizonyos sebességű folyamatos kitéréssel, az már élvezhetőbb, ahogy a fékre is....lefelenyíl blokkfék=nehéz, ha írnak rá egy kitérést ami ezt tompítja az már vezethető.
    Van amikor ez átfordul, és a kormányos játékos kűzd nagyobbat, mert ahogy írtam neki le kell gyűrni a kormány force feedback hatását, és ugye ki kell forgatnia a kormányt a kanyarnak megfelelően, nem csak lenyom és felenged egy kapcsolót.
    ..és a franc sem akar ignorálni senkit, ez egy általános dolog, egyszerűen külön kell kezelni az a legtisztább,..a legtöbb online játszható autósjátékban fel van tüntetve, pl. itt az Assetto Corsa RSR rank, a legjobb idő kontrolleres:

    [link]

    a 26. idő pedig billentyűzetes, 1517 idő van feltöltve erre a kombóra (Spa-Ferrari), ha én csak a kormányos időket akarom akkor arra szűrök, és azokkal akarok versenyben lenni akik azonos feltételekkel mennek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák