Új hozzászólás Aktív témák

  • vidra1221

    tag

    válasz SH4D0W2011 #2273 üzenetére

    Már egyre több hsz-ban olvasom, hogy baromi nehéz a Dirt Rally. Szerintem ez nem igaz. Azt aláírom hogy billentyűzettel vagy gamepaddal nehezebb de kormánnyal kimondottan élvezetes. És iszonyat jókat lehet menni.
    Még anno 3-4 éve vettem egy DFGT kormányt 28ért és azzal marha jó menni. Nem önfényezés de sikerült már legmagasabb fokozaton is bajnokságot nyerni. Egy régebbi kommentbe írtam is róla. Nem vagyok profi abszolút hétvégi koca játékos vagyok (2x2-3 óra max) idő hiány miatt. Hátsó kerekes kocsikkal meg kell küzdeni az biztos, aki arra vetemedik, de a többivel élményszámba megy minden km. Daily stage-n is sikerült 1-2 alkalommal első 30-ban lenni, aki nyom online eventeket az tudja hogy milyen sokan vesznek részt egy ilyenen szerte a világból. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem oly nagy ördöngösség jókat menni és rettentően sajnálnám ha ez a vonal megszűnne. Mert igaz hogy az írják, hogy lesz egy "kapcsoló" amivel választhatsz, hogy arcade vagy sim de félek, hogy ebből kifolyólag nagy katyvasz lesz az egész. Mindent tud de semmit című történet.Természetesen ha valaki ilyen stílusú játékkal akar játszani akkor sajnos/vagy nem sajnos, de be kell ruházzon egy kormányra. (még mindig lehet itt az aprón találni pl. DFGT-t jó áron). De hát ha sielni akarok akkor ahhoz egyebek közt síléc kell és sí bakancs, lehet cipőben és lábra kötözött fa léccel is csak hát elég gyötrelmes lenne és akkor könnyű lenne rámondani, hogy a síelés szar és nehéz. És úgy gondolom aki szereti az autós/versenyzős (kamionos) játékokat és áldoz rájuk nem kevés pénzt annak dukál egy kormány, és nem muszáj a 100ezres kormány.

Új hozzászólás Aktív témák