Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz PR0JECTNR56 #1052 üzenetére

    :Y :R

    Na így most adok egy újabb esélyt a Focus-nak. Tuti a nem tetsző livery miatt nem jött be :DDD .

    Más:

    Én úgy vagyok továbbra is a játékkal, hogy élvezek vele menni és nekem bejön. Egy ft-ot sem bánok meg, amit kifizettem rá :) . Hozzáteszem, hogy nekem csak egyszerű MOMO-m van és biztos egy komolyabb cuccal kiütköznének azok, amiket fentebb ecseteltetek. De hát nekem csak ennyire telik most :) .

    Egyébként meg szerintem jelezni kell ezt a fejlesztők felé és tuti tesznek az ügy érdekében, ha sokan jelzik vissza :) (én nem fogok, mert se így, se úgy nem tudok végigmenni egy autóval se, hogy ne törjem meg :DDD ).

    (#1059) Shodan:

    Csak a Gr.A-s Impreza-ról tudok nyilatkozni (mivel imádok azzal menni. Pont nekem való autó :D ), de szerintem nem változott. A hangja viszont - szerintem - igen, mert eddig nem hallottam a turbó hangot (lefúvószelep) és nem volt ennyire dörmögős sem. Vagy eddig sz*r volt a hallásom :D . Illetve mintha kicsit fickósabb lenne az autó, de ezt lehet csak a markánsabb hang miatt magyarázom be magamnak :D .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák