Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpalavalo

    aktív tag

    válasz kkittike24 #37 üzenetére

    totál emberfüggő, hogy kinek jön be meg kinek nem, kinek tetszik és tartja jó dolognak és ki meg nem.
    Számomra csak szimplán érdektelen, tehát van vannak jó és rossz tulajdonságai is személyszerint én nem vennék egyenlőre, de majdan ha filléres lesz és megtudják csinálni olcsón OLED technológiával akkor már igen úgy érdekelne a dolog! De addig nem látom értelmét, csak ha nagyban kijőn, nagy poster méretben minimum..

  • talpalavalo

    aktív tag

    válasz farkih #39 üzenetére

    igen több ezer forint, de azok meg is maradnak azok nem csak 0-k meg 1-ek hanem rendes analóg módon kivitelezett tapintható képek és ez a nem mind1... Ez az amit ma már senki sem becsül meg, meg ne hidd hogy azt a digitális képkeretet állandóan nézegetni fogod, pláne hogy nem nagyobb a kijelzője mint egy hagyományosan nyomtatott képé. Ha meg nosztalgiázni vágyik az ember akkor csak kikapom a fotó albumot és végiglapozom, ráadásul többen is tudjuk nézni akit jobban érdekel egy kép azt odaadom közben nézegethetjük a többit, meg ilyenek tehát nem egy kategória a kettő, az azért is digitális képkeret, mert amelyik képet már bekereteztetsz az valószínűleg egy olyan emlék amit sosem akarsz elfelejteni! De a sima fényképeket mert nem 1-2 fénykép szokott készülni ha már egyszer készül akár 1 kép is :) Azt mind nem pörgetheted és mind nem is érdemelne keretet.
    Nem tudom mennyire követhető végig az elmefuttatásom, de azért remélem a léyneg kivehető :)

    Összefoglalván, nem rossz dolog, de perpill nekem nem ér annyit mint amennyibe kerül, és fényképek emlékek terén jobban ragaszkodom a materiálisabb kivitelhez valami véglegesebbhez ;) Persze megint azt magyarázom, hogy ízlés kérdése és védem az álláspontom, de most már leállok:D

Új hozzászólás Aktív témák