Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Chapel #48013 üzenetére

    ilyen viz alatti dslr tok, ebayen volt kb 40 dolcsi. plexi az eleje. tomitese meg az egesz kinezete eleg vicces, valszeg egyikotok se rakna bele normalis gepet ha meglatna a tomitest :DDD de egy csepp viz nem ment bele, igaz max 1-2 m melyen voltam vele, es osszesen 2 orat ha volt a vizben...
    amugy 18mm kepek, iso 400, f8, igy ha rasutott a nap a vizre adott 1/500-1/1000-at. melyebben vagy arnyekban buko, mar lampa kellene.
    amugy nagyon poen, de kell a nagylatoszog, kozelrol kell fotozni mert vizben jo nagy szin meg kontrasztveszteseg lep fel ha messze van a tema. viszont sosvizben, eleg hardcore az egesz...kinyomtam annyi levegot amennyit csak tudtam a tokbol, de igy is nagyon nehez lemenni vele, kezem nem tudom hasznalni miatta igazan. majd vmi rendes buvarmerules alkalmaval kellene kiprobalni.
    ilyenekkel probalkoztam meg, de ehhez is sztem nagyobb latoszog kellene. de nem egyszeru. eleve hullamzik a viz, lencse kb 5 cm atmero, es elkapni pont amikor kozepen van...na meg ha cseppes marad a plexi, akkor latszodik a kepeken viz felett :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Aktív témák