Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz AmPeX #41 üzenetére

    Mari néninek lehet, hogy nem tudom elmondani.
    Az egyik füles karakterét lekopírozzuk egy másik fülesre. Ez akkor működik kielégítően, ha céleszköz műszakilag tartalékokkal rendelkezik. Ez itt az én olcsó füldugaszom extrém érzékenysége. Mivel nekem nincs bonyolult műszerparkom, ezért a fülemet használom a hangzás megítélésében.
    /A héten még nem értem rá netközelbe kerülni. Most fabrikálom az antennát a kéményre, amivel elérem a teleház Wifi routerét remélhetőleg, azután naponta jelenkezem és a készülő honlapomról elérhetőek lesznek hanganyagok, meg flash videók. Most azonban vizsga-tenger lepi a fejemet és molyolgatni nem érek rá./
    Ha hallod hogy történik biztos világos lesz. Néha kissé zagyván magyarázok, csak ezt még soha sem fogalmaztam meg. Szóval nem tananyag.
    Miután végighallgatsz több száz 90perces magnókazettát, ami rosz, lemerülőfélben lévő kerregő magnóval, zajos termben készül, muszáj hallgathatóvá kell tenned és nincs rá eszköz, kreatívnak kell lenned. Volt úgy, hogy egy 3másodperces részletet két órán keresztül loopban hallgattam kis pihenőkkel és csavargattam, amíg kihámoztam a zajból a suttogást.
    Sokat hallgatóztam. Szoktam az utcán becsukott szemmel is sétálni, csak 15-20 lépésenként kipislantani. Ilyenkor kiélesedik a fülem mint sötétben. Elkezdesz bízni a hallott irányokban is. Az egyi F1-pilóta, mondta, hogy 160-al a kanyarban látta a bedobott érmén, hogy fej vagy írás. Valószínűleg lehet fejleszteni a hallás ''szoftveres'' részét.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák